OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

NÁSTUP IHNED

Do svého obchodního týmu hledáme zkušeného profesionála na pozici OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA.           

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • Budete hrát klíčovou roli v budování a řízení obchodního týmu naší společnosti jak v Česku, tak na zahraničních pobočkách.
  • Řízení prodejů na českém i exportních trzích. Prostřednictvím svého obchodního úseku budete mít na starosti prodejní týmy poboček i ČR.
  • Jakožto člen top managementu firmy budete udávat směr a zodpovídat za naplnění obchodní strategie společnosti. S tím souvisí pravidelný reporting strategickému vedení společnosti.
  • Aktivní budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty a současné hledání nových obchodních příležitostí.
  • Stanovování obchodních cílů, motivace týmu k jejich dosažení a pravidelné hodnocení výkonu s důrazem na profesní rozvoj obchodního týmu.

NAŠE POŽADAVKY?

  • Máte dosažené VŠ vzdělání, ideálně ekonomického či potravinářského směru.
  • Disponujete prokazatelnou obchodní praxí a řízením týmu - min. 5 let. Výhodou je zkušenost v oboru potravinářství, nebo příbuzném odvětví.
  • Zvládáte každodenní komunikaci v anglickém jazyce, ruština pro Vás bude představovat výhodu. Budete řídit nejen český obchodní tým, ale i zahraniční týmy našich poboček.
  • Hledáme kandidáta s tahem na branku, schopného identifikovat klíčové obchodní příležitosti.
  • Vaše klíčová schopnost je efektivní komunikace a budování vztahů, stejně jako strategické myšlení.

Jedná se o klíčovou pozici ve společnosti, můžete tedy očekávat až 3 kola výběrového řízení, jehož součástí zpravidla bývá assessment centrum nebo psychodiagnostika.

    Za vaši práci Vám nabídneme:

Služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Pracoviště: Dolní Újezd 157, 751 23

VÝHODY NAVÍC

Bohatý benefitní program: standardem je 5 týdnů dovolené, možnost využívat fyzioterapie na pracovišti, benefitní systém cafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na závodní stravování, výhodnější mobilní tarify, firemní akce, aj.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás. Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.


Kontakt: Ing. Romana Kohoutová,

kohoutova@trumf.cz, +420 731 044 254.


Jak to vypadá u nás (nejen) ve výrobě?

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost TRUMF International s.r.o., IČ 25353284, se sídlem Cejl 504/38 Zábrdovice 602 00 Brno, tel. 583 036 036, e-mail trumf@trumf.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na inzerovanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Pří zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.