TRUMF International s.r.o.

"Posláním TRUMFu je dodávat na trh vysoce kvalitní, chutné a zdravé koření a směsi koření, které po funkční, kvalitativní i cenové stránce uspokojí potřeby širokých skupin zákazníků."


KOŘENÍ A KOŘENICÍ SMĚSI PRO PROFESIONÁLY

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici
v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal
v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. V dnešní době se společnost zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.


MISE SPOLEČNOSTI

Posláním TRUMFu je dodávat na evropský trh vysoce kvalitní, chutné
a zdravé potravinářské přísady, které po funkční, kvalitativní i cenové stránce uspokojí potřeby širokých skupin zákazníků a přitom maximalizovat hodnotu pro všechny své stakeholders (majitelé, zaměstnanci, zákazníci...).


VIZE SPOLEČNOSTI

Chceme patřit mezi respektované partnery dodávek kvalitních potravinářských přísad ve střední a východní Evropě a střední Asii.

Koření a kořenicí směsi TRUMF

V průběhu let se sortiment koření a směsí koření společnosti rozrostl na tři hlavní výrobkové řady pro potravinářský průmysl:

VÝROBKY PRO MASNÝ PRŮMYSL
Šíří sortimentu výrobků pro masný průmysl dokáže společnost TRUMF International uspokojit všechny skupiny zákazníků a kromě výrobků samotných nabízí také komplexní technologickou podporu při výrobě a vývoj zcela nových výrobků.

VÝROBKY PRO VÝROBU KONZERV
Společnost TRUMF International spolupracuje
s významnými společnostmi konzervárenského průmyslu a dodává jim výrobky pro výrobu masových konzerv, paštik, zeleninových
a hotových jídel, sterilované zeleniny
a zeleninových protlaků atd.

VÝROBKY PRO GASTRONOMII
TRUMF International vyrábí koření a kořenicí směsi pro restaurace, jídelny a jiná gastro zařízení. Vyrábíme a dodáváme "na míru" připravené bujóny, vývary, jíšky, směsi koření pro omáčky a minutkové šťávy pod maso, polévkové kořenicí a dochucovací směsi, marinády, sojové
a worchesterové omáčky a mnoho dalších typů směsí i jednodruhového koření.

Zajímavosti a fakta