Společnost TRUMF International s.r.o. získala zastoupení značky Scanflavour pro český a slovenský trh

Vážení obchodní partneři,

s radostí si vám dovolujeme oznámit, že s platností od 1. 7. 2017 se společnost TRUMF International s.r.o. stala obchodním partnerem skandinávského producenta vysoce funkčních proteinů z vepřových surovin, společnosti Scanflavour A/S, pro český a slovenský trh.

O SPOLEČNOSTI SCANFLAVOUR A/S

Společnost Scanflavour A/S byla založena v roce 1981 v dánském městě Møldrup. Jedná se o soukromou společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních přírodních složek vyrobených z vybraných potravinových surovin ze schválených jatečných zařízení. V oblasti produkce vysoce funkčních proteinů z vepřových surovin je největším světovým výrobcem a jedním z nejdůležitějších hráčů na mezinárodním trhu zpracování masa.

Přístup společnosti Scanflavour A/S k vývoji produktů můžeme označit jako vysoce inovativní. V kombinaci s nejmodernějšími zařízeními vyrábí společnost Scanflavour A/S vysokovýkonné produkty s jedinečnými a jednotnými vlastnostmi, které splňují nejvyšší standardy v oblasti mikrobiologie a bezpečnosti potravin.

Více informací o společnosti Scanflavour A/S a jejích produktech najdete zde:  http://www.scanflavour.com/en/

Zařazením výrobků značky Scanflavour posiluje TRUMF International s.r.o. své výrobkové portfolio o prvotřídní řadu živočišných bílkovin, které patří k celosvětové špičce.

Pokud máte zájem seznámit se s nabídkou výrobků značky Scanflavour, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce.

S pozdravem

Ing. Radek Múdrý
Senior Sales Manager CMZ
TRUMF International s.r.o