OBSLUHA BALENÍ

Hledáte rozmanitou práci bez starostí, ve stabilní společnosti, blízko Lipníka nad Bečvou, s výplatou vždy v termínu a se zajištěným stravováním?

Pak jste náš člověk!

CO BUDE

VAŠÍ NÁPLNÍ

PRÁCE?


  • obsluha balicí linky - strojní i ruční balení výrobků
  • zajišťování sanitace technologie a pracovních pomůcek
  • příprava a výroba vzorků

Co od Vás požadujeme?

  • minimálně učební obor
  • znalost práce na PC

Váš pracovní den

Nebudete hozeni do vody. Budete proškolen(a), všechno Vám ukážeme a vše naučíme. Pracovní oděv budete mít nachystaný, stejně jako kolektiv pracovníků ve dvou týmech (Zelený a Modrý).

Pracuje se na dvě směny - Ranní (6:00 - 14:15) a odpolední (14:15 - 22:30).


Za vaši práci Vám poté nabídneme:

PENÍZE

s výplatou 21 000 - 23 000 Kč po zapracování můžete počítat vždy v termínu

+ kredit benefitního systému cafeterie

VOLNO

5 týdnů dovolené

VÝHODY NAVÍC

zařídíme Vám 4 druhy dotovaných obědů, příspěvek na dopravu, výhodný tarif, slevu v naší prodejně a příspěvek na penzijní připojištění

Jak to vypadá u nás (nejen) ve výrobě?

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás:


  • Zašlete životopis na kariera@trumf.cz
  • Nebo nám zavolejte na telefon 583 036 767
  • Domluvíme si schůzku dle Vašich možností, popovídáme si a ukážeme Vám to tady.
  • Nebo využijte kontaktní formulář napravo a my se Vám ozveme.
  • Pečlivě čteme a reagujeme na všechny žádosti
Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost TRUMF International s.r.o., IČ 25353284, se sídlem Cejl 504/38 Zábrdovice 602 00 Brno, tel. 583 036 036, e-mail trumf@trumf.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na inzerovanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Pří zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.