TRUMF Newsletter

JARO 2017

Vážení zákazníci,

druhý letošní TRUMF Newsletter jsme se rozhodli věnovat tématu hotových jídel.

V únoru tohoto roku oslavil spolumajitel naší společnosti, pan Pavel Váhala, významné životní jubileum. V Newsletteru si proto můžete přečíst rozhovor s panem Váhalou.

Příjemné čtení přeje TRUMF International s.r.o.

HOTOVÁ JÍDLA TRUMF

V dnešní uspěchané době se průmyslově připravená hotová jídla stala řešením, po kterém sahá stále více zákazníků. Mnoho našich odběratelů se již rozhodlo vyrábět tradiční pokrmy, které mají blízko k řeznickému řemeslu. I my se dlouhodobě zabýváme tímto segmentem. Nabízíme Vám ochutnávku našich výrobků. Abychom nezůstali pouze u gulášů, zařadili jsme i jednu exotiku.

HOTOVÁ JÍDLA - TRADIČNĚ

TRUMF International s.r.o. vám nabízí prověřené směsi určené pro výrobu tradičního českého guláše, dršťkové či zabijačková polévky.

dále čtěte zde

HOTOVÁ JÍDLA - EXOTIKA

Z exotických směsí určených pro výrobu hotových jídel vybíráme oblíbené KUNG-PAO, čínský pokrm původem ze sečuánské kuchyně.

dále čtěte zde

ROZHOVOR S MVDr. PAVLEM VÁHALOU U PŘÍLEŽITOSTI JEHO ŽIVOTNÍHO JUBILEA

Spolumajitel společnosti TRUMF International s.r.o. oslavil v únoru tohoto roku významné životní jubileum. U této příležitosti byl s panem Váhalou uveřejněn rozhovor v časopise MASO. Rozhovor si můžete přečíst také na stránkách našeho TRUMF Newsletteru.

dále čtěte zde


UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU FAKTURAČNÍ ADRESY NAŠÍ SPOLEČNOSTI

S účinností od 25. 4. 2017 došlo ke změně sídla společnosti TRUMF International s.r.o. Nově sídlíme na adrese: Cejl 504/38, Zábrdovice, 602 00 Brno.

dále čtěte zde